BVN axiális ventilátor 75W/100W 230V IP44 BDRAX-350-4K
Tápfeszültség: 230V AC
Teljesítmény: 75W / 100W
Áramfelvétel: 0,32 A / 0,45 A
Fordulatszám: 1330 / 1500 rpm
Légszállítás: 2340 / 2640 m³/h
Zajszint: 52 dB
Védettségi szint: IP44
Szigetelési osztály: B
Anyaga: elektrosztatikusan festett acél
Méretek: A-427 mm; C-350 mm; E-398 mm; G-58 mm.
A ventilátor áramlási sebessége megfelelő elektronikus szabályozóval állítható BSC-1 vagy BSC-2
Műszaki specifikáció: BDRAX katalógus
Gyártó: BVN
BVN axiális ventilátor BDRAX-350-4K
ár: 37 900 Ft
BVN axiális ventilátor 75W/100W 230V IP44 BDRAX-350-4K. 2340–2640 m³/h légszállítás, acél ház, 1330–1500 rpm, ipari szellőztetéshez.
Availability: Készleten
Szállítás 3-6 munkanap| Tömeg | 5.18 kg |
|---|---|
| Tápfeszültség (V) | 230 V |
| Márka | BVN |
| Terméktípus | Ventilator |
| Teljesítmény (W) | 100W, 75W |
| Védettségi fokozat | IP44 |
| Áramfelvétel (A) | 0.32A, 0.45A |
| Fordulatszám (rpm) | 1330, 1500 |
| Légszállítás (m³/h) | 2340, 2640 |
| Zajszint (db) | 52 db |
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.







Értékelések
Még nincsenek értékelések.