Egyetlen aljzat / dugalj a fedéllel EL-BI
Modell: Zirve Woodline sorozat
Telepítés: rejtett telepítés egyetlen konzolba
Feszültség: 230V
Névleges áram: 16A
Működési frekvencia: 50Hz
Védettség: IP20
Csatlakoztatás módja: Csavarok
Méretek /külső panel/: ZIRVE 85/80 mm
Anyaga: műanyag
Szín: dió
ELBI Zirve Woodline Egyetlen aljzat fedéllel szin dió
ár: 1 090 Ft
Egyetlen aljzat / dugalj fedélle 16A 230V IP20 szin dió gyártó EL-BI Electric.
| Tömeg | 0.08 kg |
|---|---|
| Védettségi fokozat | IP20 |
| Anyag | Műanyag |
| Felszerelési mód | süllyesztett |
| Tápfeszültség (V) | 230 V |
| Márka | EL-BI Electric |
| Sorozat | Zirve |
| Terméktípus | Egyetlen aljzat |
| Szín | Dió |
| Áramfelvétel (A) | 16A |
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Érdekelhetnek még…
-
EL-BI Zirve hármas kapcsoló dió
Kapcsolókár: 999 Ft.: 2026.05.23-ig
ajánlott ár: 1 290 Ft.
Kosárba teszem -
ELBI Zirve TV csatlakozóaljzat árnyékolt dió
Csatlakozókár: 1 249 Ft.: 2026.05.23-ig
ajánlott ár: 1 390 Ft.
Kosárba teszem -
ELBI Zirve Woodline kapcsoló szin dió
Kapcsolókár: 829 Ft.: 2026.05.23-ig
ajánlott ár: 890 Ft.
Kosárba teszem












Értékelések
Még nincsenek értékelések.