ELBI Eva dupla aljzat / dugalj fedéllel, falon kívüli, 2x2P+E, szürke.
Modell: EVA sorozat.
Telepítés: falon kívüli.
Feszültség: 230V
Névleges áramerősség: 16A
Maximális teljesítmény: 3500W
Működési frekvencia: 50 Hz
Védettség: IP54
Csatlakozás: csavaros.
Anyag: műanyag.
Szín: szürke.
ELBI Eva dupla aljzat fedéllel falon kívüli szürke
ár: 1 690 Ft
ELBI Eva dupla aljzat fedéllel, falon kívüli, 2x2P+E, szürke, 16A, 230V. IP54, csavaros csatlakozás, tartós műanyag kivitel beltéri és kültéri használatra.
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Védettségi fokozat | IP54 |
| Anyag | Műanyag |
| Felszerelési mód | falon kívüli |
| Tápfeszültség (V) | 230 V |
| Márka | EL-BI Electric |
| Sorozat | Eva |
| Terméktípus | Dupla aljzat |
| Szín | Szürke |
| Áramfelvétel (A) | 16A |
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.





Értékelések
Még nincsenek értékelések.