ELBI Zena Natural dupla aljzat / dugalj, 2x2P+E, 16A, 230V, fehér.
Modell: Zena Natural sorozat.
Telepítés: egyetlen szerelvénydobozba.
Feszültség: 230V
Névleges áram: 16A
Működési frekvencia: 50Hz
Védettség: IP20
Csatlakozás: csavaros.
Külső méret: 123×85 mm.
Anyag: műanyag.
Szín: fehér.
ELBI Zena dupla aljzat fehér
ár: 890 Ft
ELBI Zena Natural dupla aljzat 2x2P+E, 16A, 230V, fehér színben. IP20, csavaros csatlakozás, egyetlen szerelvénydobozba, tartós beltéri kivitel.
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Védettségi fokozat | IP20 |
| Anyag | Műanyag |
| Felszerelési mód | süllyesztett |
| Tápfeszültség (V) | 230 V |
| Márka | EL-BI Electric |
| Sorozat | Zena |
| Terméktípus | Dupla aljzat |
| Szín | fehér |
| Áramfelvétel (A) | 16A |
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Érdekelhetnek még…
-
ELBI Zena váltókapcsoló fehér
Kapcsolók és aljzatokár: 709 Ft.: 2026.04.05-ig
ajánlott ár: 790 Ft.
Kosárba teszem -
ELBI Zena harmas keret fehér
Kapcsolók és aljzatokár: 449 Ft.: 2026.04.05-ig
ajánlott ár: 490 Ft.
Kosárba teszem -
ELBI Zena kettes keret fehér
Kapcsolók és aljzatokár: 369 Ft.: 2026.04.05-ig
ajánlott ár: 399 Ft.
Kosárba teszem -
EL-BI Zena USB csatlakozó aljzat fehér
Csatlakozókár: 4 390 Ft.: 2026.04.08-ig
ajánlott ár: 4 790 Ft.
Kosárba teszem -
ELBI Zena Natural kapcsoló fehér
Kapcsolókár: 639 Ft.: 2026.04.05-ig
ajánlott ár: 690 Ft.
Kosárba teszem -
EL-BI Zena aljzat és USB fehér
Aljzatokár: 3 990 Ft.: 2026.04.07-ig
ajánlott ár: 4 390 Ft.
Kosárba teszem












Értékelések
Még nincsenek értékelések.