ELBI Zena Natural nyomó lámpajel fehér 10A 230V IP20
Modell: Zena Natural sorozat
Telepítés: rejtett telepítés egyetlen konzolba
Feszültség: 230V
Névleges áram: 10A
Működési frekvencia: 50Hz
Védettség: IP20
Csatlakoztatás módja: Csavarok
Kapcsolási mód: SPST
Méretek külső panel: Zena 90×85 mm
Anyaga: műanyag
Szín: fehér
Gyártó: EL-BI Electric
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Védettségi fokozat | IP20 |
| Anyag | Műanyag |
| Felszerelési mód | süllyesztett |
| Tápfeszültség (V) | 230 V |
| Márka | EL-BI Electric |
| Sorozat | Zena |
| Terméktípus | Nyomó lámpajel |
| Szín | fehér |
| Áramfelvétel (A) | 10A |
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Érdekelhetnek még…
-
ELBI Zena váltókapcsoló fehér
Kapcsolók és aljzatokár: 729 Ft.: 2026.05.24-ig
ajánlott ár: 790 Ft.
Kosárba teszem -
EL-BI Zena aljzat és USB fehér
Aljzatokár: 3 390 Ft.: 2026.05.19-ig
ajánlott ár: 4 390 Ft.
Kosárba teszem -
ELBI Zena harmas keret fehér
Kapcsolók és aljzatokár: 399 Ft.: 2026.05.24-ig
ajánlott ár: 490 Ft.
Kosárba teszem -
LB Light mennyezeti lámpa fa gyűrű E27 60W 35cm
Lámpák és világításár: 8 390 Ft.: 2026.05.22-ig
ajánlott ár: 8 900 Ft.
Kosárba teszem -
LB Light energiatakarékos izzó E14 15W 2700K MS
Izzókár: 759 Ft.: 2026.05.22-ig
ajánlott ár: 990 Ft.
Kosárba teszem -
ELBI Zena Natural nyomógomb csengő fehér
Kapcsolók és aljzatokár: 519 Ft.: 2026.05.24-ig
ajánlott ár: 690 Ft.
Kosárba teszem -
EL-BI Zena Natural Egyetlen aljzat fedéllel fehér
Aljzatokár: 649 Ft.: 2026.05.24-ig
ajánlott ár: 790 Ft.
Kosárba teszem













Értékelések
Még nincsenek értékelések.