LB Light LED mennyezeti lámpa 18W, 4000K, 1200lm, IP54, fekete.
Üzemi feszültség: AC 220–240V, 50–60Hz
Üzemi hőmérséklet: -10°C – +40°C
Élettartam: 25 000 óra
Színvisszaadás (Ra): ≥ 70
Tompítás: NEM
Védettség: IP54
Diffúzor: polikarbonát matt, fehér.
Tok anyaga: polikarbonát, fekete.
Méret: ⌀ 22 cm.
Gyártó: LB Light.
promóciós ár
LB Light LED mennyezeti lámpa 18W 1200lm IP54 fekete
ár: 3 590 Ft.: 2026.04.09-ig
ajánlott ár: 4 290 Ft.
LB Light LED mennyezeti lámpa 18W, 1200lm, IP54 fekete. Nedvességálló, semleges fény 4000K, tartós polikarbonát, beltéri és kültéri használatra.
Availability: Készleten
Szállítás 3-6 munkanap| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Színhőmérséklet | 4000K |
| Fényáram (lm) | 1200lm |
| Védettségi fokozat | IP54 |
| Anyag | Polikarbonát |
| Tápfeszültség (V) | 220 V |
| Márka | LB Light |
| Terméktípus | Mennyezeti lámpa |
| Teljesítmény (W) | 18W |
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.





Értékelések
Még nincsenek értékelések.